Ritvana tenton ta braktisë Argjendin në takim por më pas ndajnë puthje dhe përqafime – Shqip

by admin
Spread the love

21:24 | 6 Tetor 2021

Foto: Top Channel

Ritvana dhe Argjendi kanë zhvilluar takimin e tyre të rradhës.

Ritvana dhe Argjendi u panë mjaft të afërt në takimin e tyre së fundi, shkruan lajmi.net.

Çifti biseduan dhe sqaruan disa gjëra të cilat në një moment u dukën se do të përfundonin jo edhe aq mirë, derisa kjo gjë rezultoi edhe në një ‘zënkë’ mes tyre ku Ritvana dëshiroi të largohet nga takimi. Argjendi sigurisht se nuk e la atë të shkonte.

Më vonë duket se situata u qetsua mes çiftit të cilët u panë mjaft të afërt duke shkëmbyer përqafime dhe puthje të ëmbla./Shqip/

 

Lexo lajme interesante

You may also like