Rita Ora vë në pah barkun e tonifikuar me poza plot stil para kamerës – Shqip

by admin
Spread the love

14:27 | 27 Janar 2022

©ritaora/Instagram

Ajo ka jetuar në Sidnei për gjashtë javët e fundit.

Rita Ora ndau më shumë fotografi nga jeta e saj e re të enjten, teksa pozoi me një veshje lëkure mahnitëse, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja e hiti “Hot Right Now” dukej e mrekullueshme me një bluzë të zezë dhe fund të ngjashëm për përditësimin e ri të Insta.

Duke ekspozuar belin e saj të tonifikuar në pjesën e sipërme të vogël dhe një paraqite të këmbës në fundin e ndarë deri në kofshë, Rita, 31 vjeç, shtoi takat e zeza që përputheshin me të, ndërsa pozonte para kamerës.

E mbështetur pas një makine “Mazda” të zezë, Rita dukej sensacionale teksa falënderoi markën që e mori për reklamë gjatë qëndrimit tim në Sidnei.

Ndryshe, këngëtarja e kaloi të enjten në palestër me motrën e saj Elenën, duke ndarë të rejat nga një nga stërvitjet e saj të përditshme.

Rita më parë i tha revistës “Shape” se i pëlqen të qëndrojë në formë duke bërë stërvitje ./Shqip/

 


Lexo lajme interesante

You may also like