Rita Ora unike në një stil krejt ndryshe, shfaqet me balluke

by admin
Spread the love

Rita Ora është njëra prej artisteve që përpos suksesit në muzik ajo merë vëmendje dhe me stilin e veçant që ka.

Si gjithnjë e bukur dhe elegante, së fundi është shfaqur në një stil shumë ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim, shkruan “Kosovarja”.

Ylli hoolivudian ka postuar disa imazhe ku ka ndryshuar drastikisht llukun e flokëve. Me një prerje të veçant ku mbizotërojnë balluket, Rita duket unike.

“I dua këto flokë”, ka qenë mbishkrimi i saj në imazhet e postuara në Instagram.

Kujtojmë se, Ora para disa javësh mori çmimin për stilin më të mirë.

Ndërsa, këngëtarja po bën përgatitjet finale për koncertin e madh që do të mbajë në Kullën Eiffel, më 30 shtator.


Lexo lajme interesante

You may also like