Rita Ora tregon bukurinë natyrale dhe linjat joshëse të trupit

by admin
Spread the love

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po bën përgaditjet për të festuar Krishtlindjet e para afër të dashurit të saj, Taika Waititi.

Para kësaj, ajo ka vendosur për pak pushime.

Ajo ka postuar disa imazhe teksa shihet që po kalon pushimet në plazh. Këngëtarja ka pozuar e veshur vetëm me bikini, duke theksuar linjat e saj trupore tepër joshëse.

Ajo mahniti edhe me pamjen pa makijazh, ndërsa shkëlqente nën rrezet e diellit.

Në një tjetër postim sipër të cilit tregoi se pret me padurim festën, ylli i muzikë shihet teksa rregullohet nga grimeret dhe mbante një telefon në dorë.

“Duke numëruar ditët deri në Krishtlindje”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografisë.


Lexo lajme interesante

You may also like