Rita Ora kritikohet ashpër për sjelljen e saj në spektaklin e njohur

by admin
Spread the love

Gjyqtarja e “Masked Singer” në Mbretërinë e Bashkuar, Rita Ora, me sa duket u kritikua ashpër për përdorimin e tepërt të telefonit të saj në xhirime.

Seria 3 e konkursit muzikor misterioz – ku një kastë e të famshmëve duhet të nxjerrin melodi nga poshtë kostumeve të përpunuara – u shfaq premierë javën e kaluar në ITV, dhe tani kolegu i gjyqtarit Jonathan Ross ka zbuluar se çfarë ndodhi prapa skenave.

“Rita – e cila është bukuroshe dhe ne na pëlqen të punojmë me Ritën, ajo është e mrekullueshme në shfaqje – por Rita u tha se përdorte telefonin e saj në të gjitha pushimet, sepse ju i dini të rinjtë dhe telefonat e tyre nuk mund të ndahen.

“Në fund tani, ia heqin telefonin”, tha ai për Metro. “Kur fillojmë të regjistrojmë, ata i heqin telefonin Rita Orës, në mënyrë që ajo të mos ketë akses në Instagram ndërsa është duke bërë emisionin”.


Lexo lajme interesante

You may also like