Rita Ora duket tejet joshëse ndërsa shijon rrezet e diellit

by admin
Spread the love

Ajo sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Finish Line”.

Dhe Rita Ora dukej sensacionale e veshur me një fustan të zi, teksa u lajmërua për fansat e saj në Instagram për të festuar muzikën e saj të re të shtunën.

Duke u zhytur në diellin e Los Angelesit, këngëtarja 31 vjeçe, dukej rrezatuese teksa shfaqte lëkurën e saj të puthitur nga dielli, shkruan DailyMail.

E bashkuar me qenushin e saj të lezetshëm, ajo shkroi: “Muzikë e re të premten. Takime të reja muzikore dhe qen? Çfarë është më mirë. Fundjave e lumtur”.

Fotografitë më të fundit mahnitëse të Ritës vijnë teksa ajo ndau me ndjekësit fotografitë magjepsëse në studio për të ngacmuar publikimin e “Finish Line”.

 


Lexo lajme interesante

You may also like