Rina vazhdon të shfaqet atraktive me pozat e reja – Shqip

by admin
Spread the love

15:55 | 12 Tetor 2021

© rinabalaj/Instagram

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj edhe njëherë ka treguar anën atraktive të saj në foto

Këngëtarja, me sa duket është duke u përgatitur për këngën e saj të radhës, pasi që është parë me disa foto provokative nëpër rrjetet sociale.

Rina sot është parë në natyre, derisa ka qenë e veshur me veshje sportive, duke shfaqur belin e saj të tonifikuar.

Përpos këtyre fotografive, Rina është parë në disa foto edhe me Mis Trejsi Sejdini, e që duket se ajo do të jetë në këngën e re të Rinës, që me sa duket quhet “Venom”.

 

Lajme interesante

You may also like