Rikthehet dyshja mini dhe kambale, vajzat e viteve ’90 mund të lumturohen

by admin
Spread the love

Në dy vitet e fundit janë kthyer trende të ndryshme të vitit 2000. Këto rikthime të modës i kanë surprizuar të gjithë, por janë pritur mirë nga të gjithë të apasionuarit pas të bukurës.

Së fundmi stilistja italjane, Miuccia Prada ka sjellë një koleksion të ri të fundeve të shkurtër për sezonin pranverë 2022.

Të shkurtra, plot ngjyra, kombinuar me taka apo kambale këto janë fundet që duhet të mbani parasysh këtë pranverë, përpara se të nisni blerjet:/revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like