Rihanna e veçantë dhe joshëse në koleksionin e ri të brendshmeve

by admin
Spread the love

Rihanna dukej absolutisht mahnitëse e veshur në të brendshme të zeza që shfaqte kthesat e saj të tonifikuara dhe dekoltenë e hapur, të enjten mbrëma (30 shtator).

Në një seri imazhesh të postuara nga marka e saj e të brendshmeve, “Savage X Fenty”, këngëtarja 33-vjeçare tregoi këmbët e saj të tonifikuara në një palë këpucë me taka të larta dhe lidhëse gjata deri në gjunjë, ndërsa qëndronte në një apartament me pamje të qytetit të New York-ut, shkruan DailyMail.

“Një shfaqje e tillë. Por a nuk do të ishit edhe ju nëse mund të kishit këtë? Epo tani mundesh … dhe tani e di”, shkruhet në mbishkrimin e imazheve që u hodhën në faqen zyrtare të markës “Savage Fenty”.


Ylli i popit kohët e fundit rrëmbeu gjithë vëmendjen e shfaqjes në ngjarjen e saj më të re të modës, “Savage X Fenty Show Vol. 3”, e cila u transmetua të enjten e kaluar në Amazon Prime.

Gjatë shfaqjes, themeluesja e Fenty Beauty gjithashtu mbante një mini fustan të kuq të shtypur me gjarpër dhe triko me dantella.


Debutimi i Rihanna-s në shfaqjen Savage X Fenty-i cili ishte më shumë si një video muzikore sesa një shfaqje tradicionale e modës.

Po ashtu ylli i hitit “Diamonds”, ka njoftuar adhuruesit me lajmin e madh se është në përgatitje të projekteve të reja muzikore, pas një pauze të gjatë.


Lexo lajme interesante

You may also like