Reagon ish e fejuara e Robin Krasniqit pasi sot ai zyrtarizoi dashurinë me Marigona Krasniqin – Shqip

by admin
Spread the love

22:23 | 17 Nentor 2021

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi zyrtarizuan sot fejesën e tyre dhe së shpejti dasmën, por pak kush u morë me ishin e Robinit, që është ish Mis Kosova dhe modelja Heidi Lushtaku.

Robini dhe Heidi ishin së bashku për më shumë se tri vite.

Por, papritur ata kishin vendosur që t’i japin fund lidhjes se tyre dhe të vazhdojnë të dy në rrugë të ndara.
Derisa Robini e ka zyrtarizuar fejesën e tij, për statusin e Heidit ende nuk dihet, por ajo çka dihet është se Heidi pikërisht në këtë ditë e ka postuar në Instagram një fotosesion të saj të fundit.

Edhe pse modelja nuk ka treguar se për cilën kompani ka modeluar, ajo ka treguar fotografin e tyre ku në poshtë fotografive ka shkruar:

Me tregoni tregimin se sa e afërt jam me Jonathan Goehler.

Kujtojmë se Goehler është një fotograf i njohur i modeleve në Zvicër. Ai është i njohur sidomos për fotografitë e bëra në portret.

Lexo lajme interesante

You may also like