Reagon Enca pas lirimit nga burgu

by admin
Spread the love

 

 

Ditë më parë këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca u arrestua nga policia e Tiranës. Këngëtarja u arrestua për kultivim të bimëve narkotike. Policia zbuloi kanabisin e kultivuar në verandën e banesës.

Megjithatë, dy ditë më pas Enca u lirua dhe u caktua ndaj saj masa e sigurisë “detyrim paraqitje”.

Edhe pse u lirua, këngëtarja përgjatë kësaj kohe qëndroi në heshtje deri ditën e sotme ku ‘u bë e gjallë’ në Instagram.

Ajo postoi një emoji zemër në InstaStory, që me siguri ia ka drejtuar të gjithë atyre që e mbështeten gjatë këtyre ditëve.

Shihni postimin e saj më poshtë!

You may also like