Rastësi apo e qëllimtë? Kim Kardashian dhe Paris Hilton vishen me nuancën më rozë të mundshme

by admin
Spread the love
728x90px

Një ngjyrë rozë e fortë bashkoi Las Vegas dhe New York, falë veshjes së Paris Hilton dhe Kim Kardashian. Kjo e para për festën e beqarisë, ndërsa tjetra për ftesën dhe pjesëmarrjen në ‘SNL’ ku habiti fansat me humorin e saj.


Për Paris, e dimë që ka një lidhje të ngushtë me ngjyrën rozë dhe kombinimet me të i ka treguar gjithë karrierën e saj, megjithëse marrëdhënia e vajzave me këtë ngjyrë është ose shumë e mirë ose shumë e keqe, të mesme nuk ka.
Ajo veshi një fustan rozë në festimet e fundit si beqare në Las Vegas.
Nga ana tjetër, Kim që ndodh rrallë ta shohim me rozë, veshi një body ngjyrë rozë të fortë dhe të gjithë mbetën me sytë tek ajo. Të dyja u veshën me rozë në të njëjtën mbrëmje, por qindra kilometra larg.


Tani na thoni ju nëse i urreni apo i doni këto dy propozime të dyjave amerikanë./revistawho.com

ash-ads

Lajme interesante

You may also like