Ramosaj vazhdon edhe në Drenoc, premton projekt për zgjidhjen e problemit me ujëra të zeza

by admin
Spread the love

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka vizituar fshatin Drenoc.

Ramosaj ka prezantuar projektin i cili përmban ndërtimin e impiantit të ri.

Postimi i plotë:

Vizitova dhe shikova nga afër fillimin e punimeve të projektit, i cili i jep fund problemeve me ujërat e zeza në fshatin Drenoc!
Projekt ky, i cili përmbanë në vete ndërtimin e impiantit të ri, ndërtimin e mbi 1km rrjet të ri të kanalizimit e riparim të pjesës së dëmtuar!
Kështu, çdo ditë, po bëjmë maksimumin tonë, brenda mundësive dhe kapaciteteve që kemi si komunë, për të realizuar kërkesat dhe nevojat e qytetarëve dhe nuk kemi me u ndal.
#PërDeçaninSkaMeUndal.
#AAK121

BR

Lexo lajme interesante

You may also like