Puthja e Borës me Donaldin i bëri të lumtur të gjithë, veçanërisht Lori Hoxhën (me arsye)

by admin
Spread the love

Të gjithë shqiptarët e përjetuan me emocion takimin e Borës dhe Donaldit në Big Brother VIP, ama emocionin më të madh e përjetoi Lori si producente e shfaqes.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet një filxhan kafe dhe shkruan: Mirëmëngjesi vetëm Bora Zemanit.


Spektakli i djeshëm ka qenë i komentuar nga mbarë audienca që ka pritur me ngulm puthjen e dyshes.

Për një producente momenti më i lumtur është suksesi i shfaqjes së saj dhe në sajë të Borës ia arriti./revistawho.com 

Lajme interesante

You may also like