Pse JLo dhe Ben Affleck nuk ishin në ceremoninë e çmimeve Oscar?

by admin
Spread the love

As Jennifer Lopez dhe as Ben Affleck nuk ishin në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar dhe arsyeja është shumë e thjeshtë. Asnjë nga filmat e tyre të fundit nuk u nominua! Kjo mjaftoi që ata të mungonin në ceremoni ndërsa publiku i priste gjithsesi me qejf të parakalonin në tapetin e kuq.

Për herë të parë ata parakaluan bashkë  në Oscar-in e vitit 2003. Për Entertainment Tonight dikush pranë çiftit e tregoi arsyen duke theksuar se çifti është shumë mirë dhe më të lumtur se kurrë.

“Ben dhe Jen mezi presin të kalojnë pjesën tjetër të jetës së tyre së bashku dhe e dinë se ata ishin të destinuar të ishin bashkë”, tha burimi, që shton se ndarjen e dikurshme e kanë shndërruar në pikë të fortë, duke kuptuar çfarë nuk ka shkuar e si mund të jetë më mirë.

Ben dhe Jenn kanë qenë bashkë shumë vite më parë. U ndanë, vazhduan secili jetën me martesat përkatëse, sollën në jetë fëmijë, u ndanë sërish dhe në fund u ribashkuan./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like