‘Pse e tha në dhomën e rrëfimit?’, banorët analizojnë Einxhelin – Shqip

by admin
Spread the love

21:37 | 6 Shkurt 2022

Iliri, Arjola dhe Monika kanë diskutuar sërish rreth Donaldit dhe Einxhelit.

Monika është njëra ndër banoret që së bashku me Beniadën i kanë qëndruar afër Donaldit pas debatit me Einxhel, shkruan lajmi.net.

Madje Monika e ka mbështetur Donaldin në secilin moment ku edhe është shprehur se ajo e di gjithë rrugëtimin e Donaldit dhe punën e përkushtuar që ai ka bërë.

Teksa kanë diskutuar rreth situatës, Monika është habitur se pse Einxhel i tha gjërat në dhomën e rrëfimit.

Në anën tjetër Iliri është munduar ta analizojë Einxhelin dhe situatën që ajo krijoi.

Einxhel dhe Donaldi kanë pasur debatet më të ashpra të këtij edicioni të BBV-së./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like