Probleme te Manchester United, Cristiano Ronaldo dhe Fernandes nuk binden nga Solskjaer

by admin
Spread the love

Sipas raportimeve, tekniku norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer po përballet me një revoltë lojtarësh te Manchester United, transmeton Insporti.

Solskjaer ka qenë nën presion në javët e fundit, pasi në 12 ndeshje ka regjistruar gjashtë humbje dhe bordi është duke konsideruar seriozisht shkarkimin.

Daily Star raporton se Fernandes është një nga lojtarët që besojnë se Solskjaer nuk ka ndonjë plan adekuat për skuadrën.

Ronaldo thuhet se është i alarmuar dhe shokuar nga rënia e madhe e Man United dhe si standardët kanë rënë që kur u largua, 12 vite më parë.

E ardhmja e Solskjaer nga klubi anglez do zbulohet gjatë kësaj jave, derisa janë në pushim internaciona

Lexo lajme interesante

You may also like