Prezantuesja e njohur shqiptare vjen me fotografi provokuese nga shtrati

by admin
Spread the love

Liberta Spahiu, prezantuesja e njohur shqiptare dhe figura publike e ndjekur nga mijëra ndjekës, ka befasuar sot fansat e saj me një fotografi të guximshme në Instagram.

Në imazhin e ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, ajo shfaqet e veshur me të brendshme duke pozuar në mënyrë provokuese mbi shtratin e saj, duke treguar linjat e saj trupore dhe duke lënë pak vend për imagjinatën e shikuesit.

Fotografia, e cila rrjedh sensualitet dhe vetëbesim, ka ardhur si një befasi për ndjekësit e saj, sidomos pas lajmit të fundit që ajo ka konfirmuar përmes një videoje në rrjetet sociale.

Liberta ka bërë të ditur se pas më shumë se një dekade si moderatore e emisionit të njohur “Prive”, ka vendosur të japë dorëheqjen nga kjo detyrë.

Në njoftimin e saj, Spahiu ka theksuar se do të vazhdojë të jetë pjesë e emisionit, megjithatë, roli i saj do të ndryshojë dhe ajo nuk do të jetë më e pranishme si moderatore përpara kamerave, por më shumë do të angazhohet pas skenave.

Ky ndryshim ka ngjallur kuriozitet dhe pyetje nga fansat se çfarë e pret atë në të ardhmen dhe si do të ndryshojë prezantimi i “Prive” pa praninë karizmatike të Libertës

Prezantuesja e njohur shqiptare vjen me fotografi provokuese nga shtrati

The post Prezantuesja e njohur shqiptare vjen me fotografi provokuese nga shtrati appeared first on NTV.

You may also like