Pra, si përfundim Graniti kërkon të takojë ish-të dashurën

by admin
Spread the love

Graniti rrëfeu pak ditë më parë se është ende i dashuruar me ish-partneren e tij, prej së cilës u nda nga xhelozia e tepruar e të dyve. Ndërsa mbrëmjen e kaluar, teksa po qëndronte në oborr me Fifin dhe disa banorë të tjerë, u shpreh se do që ta shohë personin që e ka përmendur prej ditësh. “Sa mirë do ishte ta takoja, do doja shumë ta shihja’’,- tha ai.

Banorët reaguan dhe e këshilluan që t’ia kërkojë produksionit, ndërsa Fifi po shfaqet mjaft mbështetëse në këtë situatë./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like