Pra, Bora dhe Donaldi u takuan, folën dhe u puthëëëëën

by admin
Spread the love

Bora Zemani hyri brenda shtëpisë më të famshme për të takuar mikeshën e saj, Semin. Por Arbana i bëri një ftesë edhe Donaldit për t’u takuar dhe ai pranoi. Bora po ashtu dhe aq u desh që banorët të gëzojnë.

Donaldi i dhuroi një trëndafil dhe biseda e tyre ishte më romantikja.

Bora i rrëfeu se i është bërë ëndrra realitet pasi po e vëzhgon 24 orë, ndërsa ai nuk di asgjë për të. Donaldi u përpoq edhe t’i rrëmbejë një puthje dhe pas shumë shikimesh e deklaratash herë të stepura herë më të drejtëpërdrejta, puthjen e mori.

Të dy i kanë premtuar njëri-tjetrit, të takohen sapo të dalin jashtë./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like