Policia: Dyshohet se e moshuara ra aksidentalisht nga ballkoni pa mbrojtëse

by admin
Spread the love

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kopernicë të Kamenicës, ku si pasojë një grua e moshuar e ka humbur jetën.

Për rastin më herët ka raportuar edhe Klankosova.tv.

E lidhur me këtë është deklaruar edhe policia.

Sipas një njoftimi nga organet e rendit 83-vjeçarja dyshohet se ra aksidentalisht nga ballkoni i shtëpisë i cili ishte pa mbrojtëse.

“Me urdhër të Prokurorit të Shtetit është iniciuar rasti “Vdekje aksidentale’’ dhe trupi i pajetë i viktimës i është dorëzuar familjarëve për përfundim të ceremonive mortore”, njofton policia përcjell Klankosova.tv

Kamenicë: 83-vjeçarja vdes pasi u rrëzua nga kati i dytë i shtëpisë

You may also like