Po sikur Ronelën ta shohim sërish në Eurovision? – Shqip

by admin
Spread the love

“Po sikur?”, kështu ka shkruar Ronela në statusin e fundit në Twitter duke nxitur menjëherë komente nga fansat, të cilët e kanë lidhur këtë deklaratë me pjesëmarrjen në Festivalin e Këngës.

“Do futesh në Festivalin e Këngës përsëri?”

“Mbretëresha do marrë pjesë në Festivalin e Këngës, do të shkëlqejë dhe do të fitojë përsëri. Dhe kësaj here do të fitojë edhe Eurovisionin.”

“Do marrësh pjesë në FIK dhe do të fitosh përsëri”, janë disa nga komentet.

Edhe pse Ronela nuk është përgjigjur, komentet mbi Eurovisionin janë të shumta. Ndërkohë këngëtarja nesër më 1 korrik do të publikojë këngën e parë në gjuhën italiane me titull “Caramel”.

 

Lexo lajme interesante

You may also like