Përplasjet brenda PD-së, shpërthen Roland Bejko dhe bën deklaratën e fortë

by admin
Spread the love

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale në lidhje me përplasjet që po ndodhin brenda partisë.

Duke ironizuar ‘Foltoren’ e ish-kryeministrit Berisha, Bejko shkruan se PD po ndahet më dysh për faj të një individi që s’rron dot pa pushtet.

Postimi i plotë:

“Pesë “F” si një marrëzi!

Foltore,

Fajtore,

Faltore,

Falltore,

Folklore,

= ndarje më dysh e PD-së, për pasojë opozitë e përjetshme. E gjitha kjo për b*thën e një individi që s’rron dot pa pushtet.

PS. Kot që të komentoni, se do ua shuaj ato pasi i urrej anonimët dhe idiotët për mendimin e të cilëve nuk kam fare nevojë.”-shprehet Bejkos.

Lajme interesante

You may also like