Përplasje e frikshme e Icardit, godet shtyllën me kokë (Video)

by admin
Spread the love

Sot u zhvillua takimi ndërmjet Fenerbahces dhe Galatasarayt, duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Superligën turke.

Kjo ndeshje që nga fillimi nisi me tensione të shumta mes lojtarëve të të dyja skuadrave, pasi dihet rivaliteti i klubeve në fushë, shkruan Sinjali.

Ndonëse të dyja skuadrat tentuan të shënonin gol, ky takim në fund u mbyll me rezultatin e barabartë në 0:0.

Në një moment Icardi ishte shumë afër të pësonte lëndim të rëndë në kokë.

Në tentim për të marr një topin, ai përfundoi duke goditur shtyllën e portës kundërshtare.

Shikoni momentin në video:

You may also like