Përfundon gjykimi për 16 vjeçaren nga Tetova, aktvendimi më 14 mars

by admin
Spread the love

Ka përfunduar sot gjykimi për te dyshuarën për vrasjen e 16 vjeçarit nga fshati Novosellë, komuna e Zhelinës, vendimi pritet të merret me date 14 te këtij muaji.

Ndryshe kujtojmë se vrasja e 16 vjeçarit ka ndodhur më 21 dhjetor të vitit të kaluar.Artikulli paraprakBekteshi: Ngrirje e mundëshme e çmimeve të sheqerit, vezëve dhe orizit
Artikulli tjetërLloga: Po përgatisim dokument të ri për ekstradimin e Gruevskit, do ta fusim në qelitë e Hagës që i ka ndërtuar vetë
You may also like