Për ku është arratisur kësaj here Sara Hoxha?

by admin
Spread the love

Sara Hoxha është njëra ndër personazhet më të komentuarat por edhe më të dashurat të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Stili i saj unik bën që ajo të komentohet kudo.

Ndërkaq Sara përmes postimeve në rrjete sociale, është kuptuar se i do shumë udhëtimet dhe kohën më të mirë të saj e kalon duke udhëtuar.

Tashmë është bërë nënë e një vajze me emrin Poem, dhe kjo e ka penguar paksa në këtë aspekt.

Por kësaj here ajo është nisur drejt Spanjës, më saktësisht në Barcelonë.

Bashkë me disa shoqe të saja ajo është duke u kënaqur. /Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like