Për herë të parë Fifi flet për Adrola Dushin: Më keni lodhë…

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur kosovare Filloreta Raçi e njohur me emrin Fifi prej disa muajsh ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi, ish-burri i Miss Shqipëria, Adrola Dushi.

Por, këngëtarja nga Ferizaj tregon se po merr shumë mesazhe negative për lidhjen e saj.

“Sikur puna e mesazhit paraprak marrë minimalisht 100 në ditë. Tmerr do të thotë”, tha në njërin postim 27-vjeçarja.

Tutje, ajo ka treguar mendimin e saj për Adrola Dushin, fëmijën e Adisit dhe shumë gjëra rreth lidhjes së saj.

Përmes fotove më poshtë mund t’i shihni deklaratat e saj të publikuara në Instastory në profilin e saj në Facebook.


Lexo lajme interesante

You may also like