Për faj të Berlusconit, unë nuk..

by admin
Spread the love

Pak ditë më parë, modelja e njohur shqiptare, Jori Delli, e cila është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Albania ka rrëfyer për banorët një histori të saj me ish-kryeministrin italia, Silvio Berlusconi.

Jori tregoi se ishte e ftuar para disa vitesh në emisionin e njohur italian ‘Tiki Taka’, kur ish-kryeministri italian ka marrë në telefon regjinë e programit dhe u ka kërkuar atyre që ta fokusojnë më shumë Jorin. Për shkak të kësaj telefonate, Jori nuk shkoi më në këtë emision për afro një muaj.

Pjesë nga biseda:

Jori: Isha njëherë në një emision “Tiki Taka”, ai mori në telefon regjinë edhe tha ‘vendosni kamerat më shumë tek ajo vajza atje’. Edhe doli lajmi. Unë për fajin e tij nuk shkova më te emisioni për muaj

Jori: Se prezantuesi nuk donte të jepte idenë sikur Berluskoni ngaste atë, edhe ai nuk më foli më

Lorenci: Nuk e mora vesh çfarë tha

Jori: Mori në telefon regjinë Berlusconi dhe tha kush është ajo vajza, tregoje më shumë

Jori: Edhe nuk vajta më  

You may also like