Pasi u tha së është martuar në fshehtësi, Kejvina vjen me një foto provokative

by admin
Spread the love

Modelja dhe bukuroshja Kejvina Kthella ka ardhur me një foto plot stil në Instagram

Modelja u tha gjatë ditës së sotme që është martuar, madje për këtë është shpërndarë edhe një story e saj e ku ajo ka unazën e vënë në gishtin e martesës.


Pasi u tha së është martuar në fshehtësi, Kejvina vjen me një foto provokative

Modelja dhe bukuroshja Kejvina Kthella ka ardhur me një foto plot stil në Instagram

Modelja u tha gjatë ditës së sotme që është martuar, madje për këtë është shpërndarë edhe një story e saj e ku ajo ka unazën e vënë në gishtin e martesës.

“E martuar”, ka shkruar ajo krahas videos, duke bërë që të gjithë të nisin nga aludimet, një video që më së pari e transmetoi abcnews.al.

Nuk dihet nëse kjo është një shaka e bukuroshes, apo i ka dhënë fund beqarisë në fshehtësi. Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim.

Pas kësaj ajo ka postuar një foto ku shfaqet me plot stil derisa poshtë saj ka shkruar: A po don pak?


Lexo lajme interesante

You may also like