Pasha qit natë nuk e gëzoj jetën, dal me ty javën tjetër

by admin
Spread the love

Dagz, Einxhel dhe Iliri janë të nominuarit për këtë javë.

Mbrëmë janë diskutuar goxha shumë nominimet si dhe mundësia e Donaldit për të ndryshuar njërin nga ta.

Si i preferuari i publikut Donaldi vendosi të linte emrat ashtu siç ishin pa zëvendësuar ndonjërin.

Ishte Einxhel ajo që i tha po deshe të më shihje mua jashtë pse nuk hoqe Dagzin.

Ndërkohë teksa Dagz po bisedonte me Donaldin në prani të tyre ishte edhe Beatrix.

Arbri u shpreh se kësaj here nëse biletën e ka kthyese do të kthehet, ndaj të cilës reagoi Trixa.

Ajo i tha se ta fal edhe timen po qe nevoja të kthehesh ndryshe do dal edhe un me ty javën tjetër.

“Pasha kryt e mamit, pasha qit nate mos e gzofsha jeten, dal me ty javen tjeter”, u shpreh Trixa.

Se si do të shkojë puna e nominimeve javën e ardhshme mbetet për tu parë.


Lexo lajme interesante

You may also like