Pas pauzës, Kurti e Vuçiq janë kthyer në takime të ndara me Borrellin dhe Lajçakun (VIDEO)

by admin
Spread the love

Shqip ka parë një dokument të brendshëm të Bashkimit Evropian, i cili thotë se qysh në mëngjes është planifikuar që në mes të takimit të ndodhë një pauzë.

Dokumenti thotë se nëse ndërpritet takimi trelateral, palët do të shkojnë përsëri në takime bilaterale, gjë që kjo tashmë ka ndodhur, mëson gazetari i Klan Kosovës, Besnik Tahiri.

Ka pasur shumë paralajmërime që do të mbahen konferenca të ndryshme, e Borrell do të ketë adresim për media.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

You may also like