Pas ndarjes nga Bojken Lako, Semi zbulon se e pëlqen dikë

by admin
Spread the love

Semi Jaupaj, banorja e Big Brother VIP ka treguar brenda shtëpisë së Big Brother se pas 9 vitesh martesë i ka dhënë fund çdo gjëje me bashkëshortin e saj, Bojken Lako.

Artistja shqiptare në një bisedë me Einxhel Shkirën ka treguar se ajo pëlqen dikë jashtë shtëpisë.

Pjesë nga biseda:

Semi: Kam dikë që e pëlqej. E pëlqej, por s’e di si do jenë gjërat kur të dal se kam shumë pak kohë që e njoh.

Einxhel: Do bësh më të mirën tënde.

Semi: Po.

Einxhel: Dhe nëse është i zgjuar dhe një person i mirë, do ketë parë tamam çdo lloj gjëje.

Semi: Unë mendoj që e ka parë.

Einxhel: Nëse jo, nuk është i duhuri.

Semi: Po, po, sigurisht. Thjesht e pëlqej, jo se… Do kisha qejf të shihja si do shkonte.

Einxhel: Jo, jo… S’ka arsye për mos me të pëlqy. Vetëm nëse do ishte budalla, mos të të pëlqente.


Lexo lajme interesante

You may also like