Pas lodhjes nga BBV, Arbana merr një fundjavë pushim vetëm për Jonin

by admin
Spread the love

 

Pas angazhimeve të shumta për shkak të Big Brother Vip, Arbana ka vendosur që këtë fundjavë t’ia dedikojë Jonit.
E shtuna ka nisur me një udhëtim në një destinacion jashtë Shqipërie, të cilin Arbana e ka zbuluar me një foto nga avioni.
“Një fundjavë pushim dhe jam vetëm për Jonin tim”, ka shkruar moderatorja.


Osmani nuk e ka treguar ende vendin që do të vizitojnë, por mes një lodhjeje të madhe ajo ka vendosur që të shtunën dhe të dielën të qetësohet me të voglin e saj./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like