Pas lirimit nga paraburgimi Fjolla Morina ndahet nga partneri?

by admin
Spread the love

Ka kaluar vetëm një javë nga lirimi i paraburgimit të këngëtares, Fjolla Morina.

Si duket fati i saj i ‘keq’ nuk po i largohet, shkruan “Kosovarja”.

Pasi u lajmërua në rrjetet sociale ku kishte filluar të merej menjëherë me dyqanin e saj, së fundi ajo dhe bashkëshorti saj kanë bërë një veprim që ka çuar në dyshime se çifti janë ndarë.

Bukuroshja ka fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta dhe partneri i saj i kanë fshirë të gjitha edhe ato vetëm dhe me të tjerë persona.

 

A janë ndarë apo ka ndodhur vetëm një kacafytje mes tyre? Kjo mbetet të zbulojnë dyshja!

Theksojmë se në dhjetor të vitit 2020, Fisnik Syla i propozoi martesë në ishujt Maldive dhe po t♪7 njëjtin vend edhe u kurorëzuan.

 


Lajme interesante

You may also like