Pas humbjes në Mitrovicë, Agim Bahtiri fluturon për në Holandë

by admin
Spread the love

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, sot ka udhëtuar tek familja e tij në Holandë.

“Jepi Zë” ka siguruar edhe videon ku shihet kryetari Bahtiri në Aeroportin e Prishtinës teksa bëhet gati për fluturimin e tij.

Pas humbjes në zgjedhjet e fundit për kryetar të Mitrovicës, Bahtiri ka vendosur të shkojë në Holandë tek familja e tij e gjerë që t’i vizitojë, por sipas informacioneve ai do të kthehet sërish pas disa ditësh.

Ndryshe Bahtiri ka pranuar humbjen nga rivali i tij politik, Bedri Hamza, të cilit edhe i ka uruar fitoren dhe ka shprehuar gatishmërinë për dorëzimin e detyrës.

blob:https://www.facebook.com/67f83db5-e667-4c0b-a5d4-381cdcb36392

Lajme interesante

You may also like