Pas flirtimit me Beatrix Ramosaj, partnerja e Kledi Hysa sqaron si është tani marrëdhënia mes dyshes

by admin
Spread the love

Ditët e fundit për ish – banorin, Kledi Hysa, i shtëpisë së famshme të “Big Brother VIP” nuk ishin shumë të lehta.

Hysa realizojë një “date” (mbrëmje romantike) me kënëgtaren kosovare Beatrix Ramosaj, i cili trazoi ujrat në rrjet, pasi Kledi kishte të dashur jashtë por flitronte edhe me aktorën, Ajrola Demiri, shkruan “Kosovarja”.

E dashura e saj Khaoula Selmi, derisa Kledi ishte brenda B VIP kishte për ti bërë një surpriz duke shkuar ta vizitonte por që nuk e bëri për shkak të sjelljes së tij brenda shtëpisë.

Edhe pas kësaj Hysa vazhdonte njëjtë me veprime derisa u penalizua nga loja për shkak të votave të publikut.

Si duket pas daljes Kledi dhe e dashura prej vitesh që ishin në lidhje kanë biseduar dhe janë qartësuar e si duket e kanë kaluar krizën që e kishin.

Kjo pasi së fundi, Khaoula ka shpërndarë një fotografi në InstaStory ku është krahë Kledit.

“Njeriu që nuk beson”, ka qenë mbishkrimi që ka bërë bukuroshja zeshkane, duke lënë të kuptojmë se t5ani çifti janë duke kaluar mirë në lidhjen e tyre dhe se kanë kaluar çdo vështirësi.


Lexo lajme interesante

You may also like