Pas debatit me Donaldin, reagon babai i Einxhel Shkirës dhe ka një kërkesë për Top Channel – Shqip

by admin
Spread the love

18:40 | 3 Shkurt 2022

Një reagim e ka bërë edhe babai i moderatores.

Përmes rrjeteve sociale, babai i Einxhel Shkirës ka reaguar duke bërë një kërkesë drejt televizionit të Top Channel, shkruan lajmi.net.

Ai ka kërkuar nga televizioni që të publikojnë kontratën e firmosur nga të dyja palët si dhe dëshminë që ajo është paguar për kohën sa ka qenë pjesë e emisionit të Romeos dhe Donaldit.

Lexo edhe:

Einxhel thotë se Donaldi e ka përdorur për lojë lidhjen me Bora Zemanin

 

Gjithashtu në postimin e tij ai ka shtuar se dy vëllezërit Veshaj i kishin premtuar Einxhelit të tjera gjëra rreth punës dhe ka rezultuar e kundërta, pra duke mos e realizuar këtë gjë.

Kujtojmë se, të martën Einxhel dhe Donaldi kishin një debat të ashpër me njëri-tjetrin për gjëra personale gjatë kohës kur kanë punuar bashkë si moderatorë./Shqip/

 


Lexo lajme interesante

You may also like