Pas daljes nga shtëpia, Pm dhe Fifi takohen bashkë – Shqip

by admin
Spread the love

11:59 | 19 Dhjetor 2021

Dj Pm dhe Dj Dagz u eliminuan të premten.

Dagz u rikthye përsëri në shtëpi pas votave të publikut, shkruan lajmi.net.

Dj Pm është ai i cili ka humbur shpresat për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Ai tashmë po shijon jetën jashtë dhe po takohen me njerzit që i kanë munguar.

E gjatë ditës së djeshme ai është takuar me këngëtaren dhe njëherit ish banoren e BBV-së Fifin.

Fifi dhe Dj Pm kanë qenë shumë miq të afërm brenda shtëpisë deri në momentin kur ndodhi debati për puthjen e tyre.

Përkundër kësaj ata kanë lënë anash të gjitha dhe janë takuar jashtë.

Fifi kohë më parë pati vendos ta lërë shtëpinë pasi nuk po ndihej mirë dhe kishte nevojë të merrej me veten./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like