Pas akuzave për incest, këngëtari i njohur padit nipin e tij – Shqip

by admin
Spread the love

TMZ, e cila ishte e para që raportoi lajmin, vuri në dukje se këngëtari 50-vjeçar e ngriti padinë të mërkurën në San Juan, Porto Riko.

Një muaj pasi Sanchez tërhoqi urdhrin e tij të ndalimit kundër yllit të popit, Martin pretendon se Sanchez filloi t’i dërgonte mesazhe përmes Instagramit, duke e kërcënuar se do t’i “vriste reputacionin dhe integritetin e tij” nëse nuk i jepte para. Martin pretendon në padinë e tij se Sanchez – të cilin ai e përshkroi si një “individ të keqpërshtatur” – i dërgonte mesazhe deri në 10 herë në ditë për një periudhë 4-mujore.

Ai pretendon gjithashtu se Sanchez postoi numrin e tij të celularit në internet dhe krijoi një llogari në Instagram për një nga fëmijët e tij, gjë që nervozoi këngëtarin. Martin beson se ka humbur mundësi fitimprurëse të biznesit, thuhet në padi, dhe po kërkon 20 milionë dollarë dëmshpërblim.

Për më tepër, Martin – i cili është prind i djemve Valentino dhe Matteo, të dy 14 vjeç, dhe 3-vjeçarëve Lucia dhe Renn, me bashkëshortin Jwan Yosef – thotë se ai dhe familja e tij ndihen të pasigurt në Porto Riko për shkak të sjelljes së supozuar të Sanchez.

Sanchez, i cili është djali i gjysmë motrës së Ricky-t, Vanessa Martin, më parë pretendoi se ai dhe xhaxhai i tij ishin në një lidhje 7-mujore dhe Ricky e përndiqte në shtëpinë e tij pasi u ndanë dy muaj më parë. Më pas ai e pushoi çështjen./Botapress.info/

You may also like