Pas 10 vitesh martesë, ndahet çifti i famshëm

by admin
Spread the love

Lideri i grupit Imagine Dragons, Dan Reynolds, ka njoftuar se ai dhe gruaja e tij, Aja Volkman, janë ndarë pas më shumë se dhjetë vitesh martesë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes Twitter-it:“Me pikëllim them që pas shumë vitesh të bukura bashkë, unë dhe Aja jemi ndarë”.

LEXO EDHE KETE

Tragjedi për Insigne-n, futbollisti italian përjeton humbjen e madhe në familje

“Të jemi prindër të shkëlqyer për fëmijët tanë është prioriteti ynë numër një.

Faleminderit që na keni mbështetur gjithmonë me dashuri dhe kujdes gjatë gjithë këtyre viteve. Dyshja, të cilët u martuan në vitin 2011, kanë katër fëmijë: vajzën Arroë, 10, binjaket Gia dhe Coco, 5, dhe djalin Valentine, 2 vjeç./Botapress.info/

Lexo lajme interesante

You may also like