Paris Hilton veshur me fustan ngjyrë rozë shfaqet me elegancë rrugëve të New York – Shqip

by admin
Spread the love

14:59 | 27 Janar 2022

©© WavyPeter/Splashnews.com

Ajo u shfaq me një figurë rrezatuese në një fustan elegant kur u pa duke dalë në New York City këtë të mërkurë.

Në stilin e saj tipik të spektaklit, trashëgimtarja 40-vjeçare zgjodhi një nuancë të ndezur rozë, transmeton lajmi.net.

Më vonë, bukuroshja bionde u pa duke veshur me një veshje me një fustan të zi të vogël pasi u shfaq në “Watch What Happens Live”.

Ansambli i saj rozë që kthente kokën kishte një buzë asimetrike dhe një të çarë në njërën anë që e lejonte të tregonte pak këmbën teksa ecte në trotuar.

Parisi mbante flokët e saj biondë me valë luksoze, duke theksuar tiparet e saj të pagabueshme me grim.

Ajo e plotësoi fustanin e saj me taka rozë me rripa të mbështjellë deri te kyçet e këmbës.

Trashëgimtarja e kompletoi pamjen e saj lozonjare me syze dielli klasike të zeza me sy mace.

Më vonë në mbrëmje, Paris u pa diku tjetër në News York pasi ajo u shfaq me Andy Cohen./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like