Paris Hilton shijon muajin e mjaltit me bashkëshortin

by admin
Spread the love

Paris Hilton dhe Carter Reum shijuan shoqërinë e njëri-tjetrit dhe momente romantike gjatë muajit të tyre të mjaltit në Paqësorin Jugor.

40-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj, gjithashtu 40 vjeç, dukej se nuk po përjetonin asgjë tjetër veç lumturisë martesore, ndërsa bënin shëtitje me varkë në ujërat blu kristal dhe notonin së bashku.

Çifti i lumtur duket se nuk mund të ndaheshin nga njëri-tjetri, pasi u panë duke u përqafuar teksa notonin në oqean.
Hilton ishte e veshur me bikini të zeza me një pjesë të sipërme që binte në sy, ndërsa kalonte kohë me bashkëshortin e saj. Ylli televiziv kombinoi pamjen me një palë syze dielli teksa shijonte ajrin e pastër bregdetar.

Hilton dhe Reum filluan të takoheshin në vitin 2019, megjithëse ata e njihnin njëri-tjetrin si miq prej vitesh para fillimit të lidhjes së tyre.

Paris ndërkohë filloi romancën me Reum, ndërsa e bën publike lidhjen në janar të vitin të kaluar.

Dyshja kurorizuan dashurinë e tyre me martesë në fillimi të këtij muaji, në një ceremoni në Santa Monica me shumë yje të ftuar si Kim Kardashian dhe Bebe Rexha.


Lajme interesante

You may also like