Paloma habit me deklaratën e saj në “Big Brother VIP”, flet për tradhëtinë nga femrat – Shqip

by admin
Spread the love

23:38 | 6 Tetor 2021

Gazetarja e njohur Rudina Demneri e njohur si Paloma foli për tradhëti.

“Big Brother VIP”, u rikthye këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri, shkruan lajmi.net.

Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës derisa shikohen nga publiku.

Së fundi ishte Paloma e cila nisi një bisedë e cila bëhej fjalë për tradhëtinë mes çifteve, në debat u inkuadruan edhe këngëtarja nga Kosova Fifi dhe disa nga banorët e tjerë të cilët shprehnin mendimet e tyre.

 

Paloma tha se tradhëtia nga një femër dhemb më shumë sepse ajo do të thotë se ka shumë arsye për ta bërë atë, ajo ndër tjerash u shpreh se  është 5-fish më e rëndë të të tradhëtojë një femër./Shqip/

Lajme interesante

You may also like