Pa reçipeta e veshje të vogël Anxhelina vjen joshëse në fotot e reja – Shqip

by admin
Spread the love

11:37 | 7 Tetor 2021

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në Instagram.

Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon, shkruan lajmi.net.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit të cilën e ka postuar në Instagram shihet e veshur me rroba ku e shfaqin barkun e sheshtë të këngëtares.

Këngëtarja së fundi erdhi me veshjen elegante të shkurtër e cila i shkonte mjaft shumë asaj, paraqitje kjo me të cilën vuri në pah këmbët e gjata dhe të tonifikuara./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like