Oriola Marashi shfaqet provokuese dhe tërheqëse me dekoltenë e hapur

by admin
Spread the love

Oriola Marashi njihet si një prej femrave më të bukura shqiptare.

Modelja e njohur e cila suksesshme ka nisë edhe një karrierë ndërkombëtare duke u bërë imazh i markave botërore, ka ardhur tejet joshëse në disa foto të reja.

Bukuroshja shqiptare postoi imazhe provokuese për fansat në llogarinë e saj zyrtare në Instagram ku ndiqe nga më shumë se 600 mijë persona.


Modelja e njohur dukej tërheqëse në të brendshme me ngjyrë të gjelbër të cilët i kombinoi me një palë xhinse.


Me dekoltenë e hapur që vuri në pah gjoksin, Oriola dukje atraktive dhe në formë të mrekullueshme.

“Përshëndetje zemër”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e imazheve, teksa pranoi komplimente të shumta nga ana e fansave.


Lexo lajme interesante

You may also like