Orinda do kish bërë shumë gabim nëse do na e fshihte videon kur zbuloi gjininë e vajzës

by admin
Spread the love

Orinda Huta ka realizuar një tjetër intervistë pyetje-përgjigjesh me ndjekësit ku tema kryesore ka qenë Atara, sërish. Ajo ka treguar për herë të parë pamjet filmike të ditës kur mori vesh gjininë e së voglës së saj, si surprizë ditëlindje me një tortë para. Ajo ka treguar kështu se ka bërtitur dhe ka qarë shumë kur e zbuloi që priste një vajzë.

Detajet e surprizës që u zbulua në këtë video, Orinda dhe Turi i kanë treguar në intervistën ekskluzive për Revista Who, në kopertinën e fundvitit. Turjani pranoi se e mori vesh gjininë fshehurazi dhe e organizoi këtë surprizë për ditëlindjen e Orindës./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like