Olta nuk ia del me sfidë, nis me komplimentet ndaj Luizit: Je si Tom Hardy…

by admin
Spread the love

Big Brother VIP 2 Albania po thyen rekorde shikueshmërie dhe dinamikat e krijuara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, janë nga më të ndryshmet.

Dy protagonistët e Big Brother VIP Albania deri më tani po konsiderohen aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli. Raportet e tyre kanë ngjallur diskutime dhe debatet të shumta dhe ata shihen si rival të fortë me njëri-tjetrin.

Gjithsesi, ka raste kur të dy lënë anash mosmarrëveshjet dhe bëjnë paqe mes vete duke ngjallur edhe të qeshura tek banorët me humorin e tyre.

Ditën e sotme, Luizi shkoi tek krevati i Kiarës dhe Oltës dhe ndërsa ishte ende errësirë aktorja nuk i ka kursyer komplimentet për këngëtarin: “Je si Tom Hardy”, i tha mes të tjerash Olta Luizit…

You may also like