Ohër, Kurti e Vuçiq u kthehen bisedimeve pas pauzës

by admin
Spread the love

Pas një pauze të shkurtër, takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, po vazhdon.

Më herët kishte informacione për përfundimin e takimit – pak minuta para orës 17:00 – por bëhej fjalë vetëm për një pauzë të shkurtër.Artikulli paraprakAhmeti takon Escobarin
Artikulli tjetërMarrëveshja Kosovë – Serbi në 11 pikat e planit franko-gjerman
You may also like