“Nuk mundem më”, Wanda Nara i kërkon divorcin Mauro Icardit

by admin
Spread the love

Ekzaktësisht një vit pas krizës që kishin me njëri-tjetrin Wanda Nara dhe Mauro Icardi, e cila pushtoi faqet e para të mediave rozë për një tradhti të supozuar të argjentinasit me aktoren Eugenia Suarez, rindizen sërish prozhektorët.

Wanda Nara ka nisur plazhin dhe poston foto seksi nga plazhi, ndërsa një emision në Argjentinë ka rihapur sërish këtë temë. Duket se Wanda Nara i ka kërkuar divorcin sulmuesit të PSG-së duke.

Emisioni ka zbuluar një audio ku Nara thotë: Nuk mundem më. Jam duke organizuar të gjitha dokumentet për divorcin. Tani mbetet për t’u parë nëse do të rikthehen sërish bashkë me foto të nxehta, apo ndarja është pa kthim pas.

Lexo lajme interesante

You may also like