Nuk mbushen mend, Fifi dhe Monika po bëjnë planin për lojën tjetër në Big Brother VIP

by admin
Spread the love

Monika dhe Fifi janë gati për një tjetër lojë.

Këtë herë, aktorja i ka kërkuar leje produksionit që të fshehë makinerinë e kafesë dhe aprovimin e mori.

Më tej ajo i kërkoi ndihmë Fifit dhe disa prej banorëve për të nisur menjëherë me zbatimin e planit.

Për t’u kujtuar është edhe fakti se një lojë e organizuar nga Monika dhe Fifi javën që kaloi u bë shkak i shumë ngjarjeve në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ato u shtirën sikur kishin konflikte për disa ditë duke përdorur tone të larta. Pika kulminante arriti kur Semi u prek nga një krizë paniku, e cila u pasua me debate e ndarje në grupe të banorëve.


Lajme interesante

You may also like